Nasi wykładowcy

Dr n. hum., dr n. med. i n. o zdr. Sylwia Malinowska

kosmetologia, nauki humanistyczne, współwłaściciel
Dr n. hum., dr n. med. i n. o zdr. Sylwia Malinowska
kosmetologia, nauki humanistyczne, współwłaściciel

Ukończyła humanistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, których zwieńczeniem było uzyskanie tytułu doktora nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. Jednocześnie uzyskała uprawnienia do pracy w zawodzie kosmetyczki a następnie ukończyła Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej. Ukończyła także drugie studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym uzyskując tytuł doktora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu a tematem pracy doktorskiej było "Ultrasonograficzne obrazowanie cellulitu za pomocą ultrasonografii klasycznej oraz ultrasonografii wysokich częstotliwości i monitorowanie skuteczności terapii antycellulitowychstudia". Ponadto brała udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez aktywny udział w licznych konferencjach. Prowadzi również aktywną działalność naukową dotycząca zastosowania ultrasonografii wysokich częstotliwości w badaniach skóry. Jest współautorką kilkunastu prac naukowych poświęconych kosmetologii i medycynie estetycznej. W Klinice Urody Life-Beauty specjalizuje się w zabiegach laserowych, wykonuje również USG skóry. 

Dr hab. n. med. Robert Krzysztof Mlosek

medycyna nuklearna, ultrasonografia, medycyna estetyczna, współwłaściciel
Dr hab. n. med. Robert Krzysztof Mlosek
medycyna nuklearna, ultrasonografia, medycyna estetyczna, współwłaściciel

Lekarz, doktor nauk medycznych, adiunkt w Zakładzie Ultrasonografii II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zajmuje się badaniami ultrasonograficznymi. Ukończył Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej oraz studia z zakresu Med. Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako jeden z pierwszych w Polsce i na świecie zajmuje się ultrasonograficznymi badaniami skóry i popularyzowaniem ich na gruncie kosmetologii i medycyny estetycznej. Interesuje się również problemami związanymi z chorobami naczyń (tj. żylaki, pajączki). Jako pierwszy w Polsce oceniał skuteczność nowej metody likwidowania żylaków za pomocą pary wodnej (system SVS) oraz opracował metodę usuwania przebarwień u pacjentów z przewlekłą niewydolnością żylną lub z przebarwieniami po skleroterapii. W Klinice Urody Life- Beauty wykonuje badania ultrasonograficzne skóry, zabiegi mające na celu rewitalizację skóry z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, zabiegi laserowe oraz zabiegi związane z likwidowaniem problemów naczyniowych. Autor ponad 60 publikacji naukowych, które ukazały się w renomowanych czasopismach polskich jak i zagranicznych. Współpracuje z licznymi ośrodkami naukowymi i centrami badawczymi.

Lek. Dominika Jaguś

ultrasonografia, medycyna estetyczna, chirurgia ogólna
Lek. Dominika Jaguś
ultrasonografia, medycyna estetyczna, chirurgia ogólna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim.
Od czasów studenckich związana z Polskim Towarzystwem Ultrasonografii.
Założyciel i pierwsza przewodnicząca Sekcji Studentów i Młodych Lekarzy z Oddziałem w Warszawie Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Jeden z założycieli i ówczesny opiekun koła naukowego Ultrasonography Scientific Circle dla studentów English Devision.

Od 2018 r certyfikowany ultrasonografista z zakresu ultrasonografii ogólnej – USG jamy brzusznej, tarczycy i piersi.


Ukończyła liczne kursy ultrasonograficzne podnoszące jej kwalifikacje –
Ultrasonografia dopplerowska żył i tętnic kończyn dolnych
Diagnostyka Dopplerowska Tętnic szyjnych i kręgowych
USG w praktyce fizjoterapeuty
The ultrasound diagnostics of the abdominal cavity organs
Basics of abdominal, breast, thyroid and small pelvis organs sonography. 

Sonographic diagnostics in family doctor

Breast ultrasound, including elastography – practical course
Biopsja Gruboigłowa Piersi pod kontrolą USG
Podstawy fizyczne USG I technik dopplerowskich
Warsztaty dotyczące biopsji gruboigłowej wspomaganej próżnią pod kontrolą USG.

 

Absolwentka studium doktoranckiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktywnie działa przy promowaniu i szerzeniu wiedzy ultrasonograficznej. W swoim dorobku naukowych zgromadziła liczne prace opublikowane w czasopismach naukowych, w części z nich jako pierwszy autor publikacji.


Wykładowca i ćwiczeniowiec na kursach ultrasonograficznych dla lekarzy.
Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, na kierunku Medycyna Estetyczna dla lekarzy.


Lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. 

Specjalizuje się w wykonywaniu USG piersi i biopsji piersi pod kontrolą USG oraz w USG twarzy i monitorowaniu zabiegów medycyny estetycznej pod kontrolą USG.

Akademia Estetyki

Akademia Estetyki i Rozwoju to Placówka Kształcenia Ustawicznego, posiadająca wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, wydająca zaświadczenia o ukończeniu kursu na drukach wg wzoru MEN.

Mieścimy się w nieodległym od Warszawy Grodzisku Mazowieckim, niewielkim, acz urokliwym i rozwijającym się mieście. Dużym atutem jest też odległość od stolicy. Dzięki bardzo dobrej komunikacji można dotrzeć do nas w około 30 minut (samochodem, pociągiem lub kolejką WKD). Dzięki temu będąc nawet poza granicami Warszawy, jesteśmy wciąż atrakcyjną lokalizacją do odbycia szkoleń. Kameralna atmosfera, zaciszna willa, w jakiej się mieścimy i spokojna okolica to dodatkowe atuty. Nasza Akademia Estetyki dzieli swoją siedzibę wspólnie z Kliniką Zdrowia i Urody „Malina-Med”.

Nasi szkoleniowcy to specjaliści w swoim fachui prawdziwi profesjonaliści. Po ukończeniu szkoleńw Akademii Estetyki na pewno uzyskają Państwo odpowiednią wiedzę,a także pomoc przy rozpoczęciu działalności w danym zakresie.
envelopephone-handsetcrosscross-circle